Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led

Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led

Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,100 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MARKA : XO

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE ( DRITA LED NDRYSHON VAZHDIMISHT GJATE PERDORIMIT

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

VECORI : 4 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,  

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

PAMJE GAMING ME DRITA LED, PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA

PRAKTIKE DHE MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900