Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus Gaming Remax Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING

MARKA : REMAX

MATERIALI : PC + SILIKON

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET: WINDOWS PC, ANDROID, LINUX.

VECORI : BUTONA TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ, 5 NGJYRA TE NDRYSHME,

SENSOR OPTIK ME 5000 DPI, SJELL ME SHUME PRECIZION PER TE RRITUR PERFORMANCEN TUAJ

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

PERMASA ERGONOMIKE DHE I LEHTE NE PERDORIM,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

 

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,900 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900