MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz

MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz

MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD MAX DRIFT CLIMBING RC 2.4GHz

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE LODER

MARKA : MAX

MODELI : DRIFT CLIMBING

MATERIALI : ABS

NGJYRA : PORTOKALLI

DISTANCA E KOMANDIMIT : 50 - 100m

KAPACITETI I BATERISE : 7.4V 1400mAh

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 2.4GHz, KUNDER INTERFERENCES

BATERI PER TELEKOMANDEN : 2 x AA (NUK JANE NE PAKETIM)

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 30 MINUTA

PERMASA : 40 x 20 x 20 cm

PESHA : 800g

SHPEJTESIA : 20km/h MAX

VECORI : PAMJE MODERNE UNIKE E DUKSHME TERHEQESE QE NE SHIKIM TE PARE,

SISTEM DREJTIMI 4 X 4 ME AMORTIZIMI TE SHPEJTE, TE QENDRUESHEM E TE PAVARUR PER SECILEN RROTE,

KONTROLL I PLOTE MBI MAKINEN PER DRIFT, RROTULLIME 360 GRADE,

TELEKOMANDE ME TRANSMETUES TE FUQISHEM 2.4GHz KUNDER INTERFERENCES,

GOMA CILESORE KUNDER RRESHQITJES DHE GERVISHTJES, FANTASTIKE PER CDO TERREN DHE LEVIZJE, GOME REZERVE PER CDO RAST,

FALE MOTORIT ME FUQI TE LARTE MAKINA ECEN DHE NE TERRENE ME BALTE APO TE VESHTIRA,

RAPORTI 1 / 10 I XHIROVE DHE MODELI I BRENDSHEM I SIMULIMIT JU JAPIN NJE SURPIZE TE MADHE

FORCA E MADHE RROTULLUESE E TREGON VETEN NE TOKE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese SOKANY 1919
sokany
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 4,800 Ulje 23%