MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz

MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz
MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz

MAKINE LODER ME TELEKOMANDE 4X4 OFF-ROAD HB TOYS RACING GHOST RC 2.4GHz

Size
Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE LODER

MARKA : HB TOYS

MODELI : HB-DK1802

MATERIALI : ABS

DISTANCA E KOMANDIMIT : 50 - 100m

KAPACITETI I BATERISE : 9.6V 700mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 20 MINUTA

PERMASA : 29 x 17 x 12 cm

PESHA : 719g

SHPEJTESIA : 25km/h MAX

VECORI : PAMJE MODERNE UNIKE E DUKSHME TERHEQESE QE NE SHIKIM TE PARE

SISTEM DREJTIMI 4 X 4 ME AMORTIZIMI TE SHPEJTE, TE QENDRUESHEM E TE PAVARUR PER SECILEN RROTE

TELEKOMANDE ME TRANSMETUES TE FUQISHEM 2.4GHz KUNDER INTERFERENCES

GOMA CILESORE KUNDER RRESHQITJES DHE GERVISHTJES , GOME REZERVE PER CDO RAST

FALE MOTORIT ME FUQI TE LARTE MAKINA ARRIN SHPEJTESI MAKSIMALE DERI NE 25km/h

RAPORTI 1 / 18 I XHIROVE DHE MODELI I BRENDSHEM I SIMULIMIT JU JAPIN NJE SURPIZE TE MADHE

FORCA E MADHE RROTULLUESE E TREGON VETEN NE TOKE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese SOKANY 1919
sokany
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 4,800 Ulje 23%