LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10

LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10
LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10

LLAMPE 360 GRADE ME BOKS ME BLUETOOTH AWEI L10

Color
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,000 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTI 

EMRI : LLAMPE ME BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI 

MODELI : L10

MATERIALI : ABS + PC 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5m

FUQIA NE DALJE E BOKSIT : 2W

DIAMETRI I BOKSIT : 27mm

DRITAT LED : 10 DRITA, TOTALI 1W

LIDHJE : ME BLUETOOTH

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

DIZENJIM UNIK, LLAMPE DHE BOKS ME BLUETOOTH 2 NE 1,

VENDOSET NE PUNE ME ANE TE PORTES USB,

KONTROLL I THJESHTE ME NJE PREKJE TE VETME,

DRITE LED E NDRITSHME PER LEXIM, DRITE AMBIENTI APO KAMPING,

PA BATERI, MODERNE DHE KOMPAKTE PER TU MARRE ME VETE,

NDRICIMI I DRITES MUND TE ULET APO RRITET

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%