Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax

Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax

Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax
Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax

Llambe Tavoline Led Retro Si Kandil Me Flake Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE

MARKA : REMAX

FUQIA E LLAMPES : 0.55W

KAPACITETI I BATERISE : 600mAH

NGJYRA : JESHILE / E VERDHE / E KUQE

MATERIALI : ABS SHUME CILESORE

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM,

NDIZNI LLAMBEN LED DUKE GODITUR LEHTE LLAMBEN NGA ANA E SIPERME,

PER TA FIKUR FRYNI TEK LLAMBA,

NIVELI I LLAMBES MUND TE KONTROLLOHET ME ATE TE RROTULLES ANESORE

LED I CILESISE SE LARTE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE,

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%