Llambe Tavoline Led Remax RT-E185

Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185
Llambe Tavoline Led Remax RT-E185

Llambe Tavoline Led Remax RT-E185

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE

MARKA : REMAX

MODELI : RT-E185

NGJYRA : E BARDHE

FUQIA E LLAMPES : 4W

NGJYRA E TEMPERATURES : 2800K ~ 6000K

NDRICIMI : 350 LUX

MATERIALI : PLASTIKE SHUME CILESORE

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM,

RROTULLOHET 180 GRADE,

BAZE ME DRITA LED SHUMENGJYRESHE,

MBRON SHIKIMIN FALE 3 NIVELEVE TE NDRICIMIT,

KONTROLL DRITE ME PREKJE(TOUCH),

EKRAN LED PER TE SHFAQUR OREN DHE TE DHENA TE NDRYSHME SI ORA DHE KALENDARI,

LED I CILESISE SE LARTE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%