Llambe Tavoline Led Remax RL-E270

Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270

Llambe Tavoline Led Remax RL-E270

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 3,300 Ulje 11%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE

MARKA : REMAX

MODELI : RL-E270

NGJYRA : E BARDHE

FUQIA E LLAMPES : 6W

NGJYRA E TEMPERATURES : 2800K ~ 6000K

NDRICIMI : 800 LUX

MATERIALI : PLASTIKE SHUME CILESORE

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM,

KONTROLL DRITE ME PREKJE(TOUCH),

EKRAN LED PER TE SHFAQUR OREN DHE TE DHENA TE NDRYSHME,

LED I CILESISE SE LARTE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 10%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%