Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus

Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus
Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus

Llambe Tavoline Led Qe Paloset Me Karikues Wireless Baseus

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 5,900 Ulje 14%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ALIAZH ALUMINI

HYRJE : DC 12V / 2A

DALJE : 5V / 1A

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

BUTONI : NEPERMJET PREKJES NDRYSHONI 5 NIVELE NDRICIMI

PERMASA : 105 x 181 x 736 mm

PESHA : 720g

VECORI : KOMBINIM I SHKELQYER I LLAMBES SE TAVOLINES ME KARIKUESIN WIRELESS,

KARIKIM EFICENT DHE I STABILIZUAR PREJ 7.5W PER iPHONE DHE 10W PER SAMSUNG

BUTONA KONTROLLI ME PREKJE, OPSIONE TE SHUMEFISHTE PER TE NDRICIM SIPAS DESHIRES DHE NEVOJES

DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE MUNDESISE PER TU PALOSUR PER TE ZENE ME PAK VEND NE RAST MOSPERDORIMI

FIKET AUTOMATIKISHT PAS 40 MINUTASH VETEM ME NJE PREKJE TE LEHTE TE BUTONIT TE KOHES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%