Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus

Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus
Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus
Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus
Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus
Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus
Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus
Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus
Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus

Llambe Tavoline Led Me Boks Bluetooth Baseus

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,800 Ulje 26%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE + BOX BLUETOOTH

MARKA : BASEUS 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.0

 

FUQIA E LLAMPES : 2W

NGJYRA E TEMPERATURES : 5500K ~ 6500K

NDRICIMI : 600± 100LUX

BATERIA : 800mAH

HYRJE : 5V/0.4A

MATERIALI : PLASTIKE SHUME CILESORE

VECORI : FUNKSION NFC,

KONTROLL DRITE ME PREKJE(TOUCH),

MBAJTESE FLEKSIBEL PER RROTULLIM 360º,

LED I CILESISE SE LARTE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE,

MATERIAL I DURUESHEM

TJETER : KOMBINIM I LLAMBES ME BOKSIN BLUETOOTH E BEN SHUME PRAKTIK KETE PRODUKT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 19%