Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series

Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series

Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series
Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series

Llambe Tavoline Led Baseus I-wok Series

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE

MARKA : BASEUS

NGJYRA : E BARDHE

FUQIA E LLAMPES : 3.8W

MATERIALI : ABS + PC

KAPCITETI BATERISE: 1800mAh

PERMASAT: 344.5*135*135mm

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM, VENDOSNI NDRICIMIN SIPAS DESHIRES,

KAPACITET 1800mAh, ME SHUME SE 40 ORE NE PUNE,

3 MODA TE NGJYRES SE TEMPERATURES,

KENDI 120° I RROTULLIMIT, KUNDER DEMTIMIT TE SYVE,

LED I CILESISE SE LARTE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE.

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 3,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%