Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315

Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315
Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315

Llambe Ndricimi Led Remax RT-E315

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI LED

MARKA : REMAX

MODELI : RT-E315

MATERIALI : ABS PLASTIKE

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

PERMASA : 230 x 80 x 300 mm

PESHA : 290g

NGJYRA : E BARDHE / ROZE

VECORI : PAMJE TERHEQESE,

LLAMBA KA QAFE FLEKSIBLE QE MUND TE LAKOHET LIRSHEM,

RREGULLIM ME PREKJE I NGJYRES SE TEMPERATURES,

BATERI E REKARIKUESHME E INTEGRUAR,

VARIANTE TE NDRYSHME PERDORIMI,

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM,

PRODUKT PRAKTIK PER LEXIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 10%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%