Llambe Led Multifunksionale Baseus

Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus
Llambe Led Multifunksionale Baseus

Llambe Led Multifunksionale Baseus

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,800 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

KAPACITETI I BATERISE : 1800mAH

KOHE PERDORIMI : 30 ORE

HYRJE : DC 12V / 1A

DALJE : 5V / 1A

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

NGROHTESIA : 3000K / 4000K / 6000K

PERMASA : 107 x 107 x 202mm

PESHA : 280g

VECORI : DIZENJIM I SHKELQYER I LLAMBES LED ME DRITE UNIFORME DHE QETESUESE,

KARIKIM EFICENT WIRELESS PA PASUR NEVOJE PER KABLLO TE NGATERRUESHEM

BAZAMENTI PREJ SILIKONI E MBAN DRITEN TE FIKSUAR MIRE NE SIPERFAQET E NDRYSHME

KONTROLL ME PREKJE, OPSIONE TE SHUMEFISHTE PER TE NDRICIM SIPAS DESHIRES DHE NEVOJES

DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE DOREZES ELASTIKE, TE BUTE PREJ SILIKONI

OPERON NORMALISH DHE NE TEMPERATURA NGA -10°C NE +40°C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%