LLAMBE LED MULTIFUNKSIONALE BASEUS

Lek 3,200 Lek 4,500

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

KAPACITETI I BATERISE : 1800mAH

KOHE PERDORIMI : 30 ORE

HYRJE : DC 12V / 1A

DALJE : 5V / 1A

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

NGROHTESIA : 3000K / 4000K / 5000K

PERMASA : 109 x 109 x 209mm

PESHA : 280g

VECORI : DIZENJIM I SHKELQYER I LLAMBES LED ME DRITE UNIFORME DHE QETESUESE,

KARIKIM EFICENT WIRELESS PA PASUR NEVOJE PER KABLLO TE NGATERRUESHEM

BAZAMENTI PREJ SILIKONI E MBAN DRITEN TE FIKSUAR MIRE NE SIPERFAQET E NDRYSHME

KONTROLL ME PREKJE, OPSIONE TE SHUMEFISHTE PER TE NDRICIM SIPAS DESHIRES DHE NEVOJES

DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE DOREZES ELASTIKE, TE BUTE PREJ SILIKONI

OPERON NORMALISH DHE NE TEMPERATURA NGA -10°C NE +40°C

Dust or wipe clean with a cloth dampened with water once a week. Be sure not to leave water spots on the surface. These water spots will dry and could possibly leave permanent marks. Clean stains/spots using the following steps: Dampen a soft cloth with a mixture of hot water and liquid dishwashing detergent. Wring the cloth as much as possible to remove excess liquid. Rub the surface lightly in a circular motion. Dry the surface immediately with a clean, soft towel.