Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE KAPESE MUSHKONJASH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS CILESORE KUNDRA ZJARRIT

FUQIA : 18W

VOLTAZHI : 220-240V

PERMASA : 20.8 x 20.8 x 31 cm

PESHA : 1160g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DRITE FOTOVOLTATIKE ME FORCE DERI NE 365nm NGJYRE VJOLLCE ME MBULIM 360°, E SIGURTE DHE EFICENTE, NUK ESHTE E ASHPER NE ERRESIRE

VOLTAZH I MADH PREJ 4000 VRET BAKTERET DHE MUSHKONJAT MENJEHERE,

DIZENJIM ME MBAJTESE PER TA PERDORUR TE VARUR NE CDO VEND, SHKARKOHET LEHTE NGA MUSHKONJAT E KAPURA,

TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT MUNDESON LEHTESI PERDORIMI TE SIGURTE DHE NE AMBJENTE TE JASHTME ME SHI FALE DHE MATERIALEVE QE NUK NDRYSHKEN APO PRISHEN,

SHUME PRAKTIKE, PA INFEKSIONE NGA PERPLASJA E MUSHKONJES ME DORE, PA ERE TE KEQE NGA HELME KUNDER MUSHKONJAVE, PA RREZIQE ELEKTRIKE

E PERSHTATSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NGA TE GJITHE
MENYRA TE NDRYSHME LIDHJEJE NEPERMJET KABELLIT USB

Cmimi real Lek 6,400 Oferte Lek 5,800 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%