Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus
Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

Llambe Kapese Mushkonjash Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,900 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE KAPESE MUSHKONJASH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : DRITE FOTOVOLTATIKE NGJYRE VJOLLCE, E SIGURTE DHE EFICENTE, NUK ESHTE E ASHPER NE ERRESIRE

VORTEKSI I GJENERUAR NGA NJE FRESKUESE NUK E LEJON QE TE DALE MUSHKONJEN E KAPUR NE RRJETE

DIZENJIM ME MBAJTESE PER TA PERDORUR TE VARUR NE CDO VEND, SHKARKOHET LEHTE NGA MUSHKONJAT E KAPURA

SHUME PRAKTIKE, PA INFEKSIONE NGA PERPLASJA E MUSHKONJES ME DORE, PA ERE TE KEQE NGA HELME KUNDER MUSHKONJAVE, PA RREZIQE ELEKTRIKE

E PERSHTATSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NGA TE GJITHE

MENYRA TE NDRYSHME LIDHJEJE NEPERMJET KABELLIT USB

SUGJERIME : HAPENI 3 ORE PARA GJUMIT

PERDORENI NE AMBIENTE TE ERRETA KU E VETMJA DRITE TE JETE AJO E PRODUKTIT

ZBRAZENI NGA MUSHKONJAT TE PAKTEN 24 ORE NGA VENDOSJA NE PUNE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%