Leve Per Telefon Per Lojra Si PUBG, COD, Free Fire Gamo Baseus

Leve Per Telefon Per Lojra Si PUBG, COD, Free Fire Gamo Baseus
Leve Per Telefon Per Lojra Si PUBG, COD, Free Fire Gamo Baseus
Leve Per Telefon Per Lojra Si PUBG, COD, Free Fire Gamo Baseus
Leve Per Telefon Per Lojra Si PUBG, COD, Free Fire Gamo Baseus
Leve Per Telefon Per Lojra Si PUBG, COD, Free Fire Gamo Baseus

Leve Per Telefon Per Lojra Si PUBG, COD, Free Fire Gamo Baseus

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,900 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER LOJRA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PLASTIKE SUPER E LEHTE

PERSHTATET PER : CDO TELEFON, BRAND DHE SISTEM OPERATIV

VECORI : JU MUNDESON TE LUANI ME 4 GISHTA NJEHERESH, GJE QE JU RRIT SHANSET E FITIMIT DHE JU MUNDESON TE REAGONI ME SHPEJT

KENI AVANTAZH MBI ARMIKUN ME KETE MBAJTESE

MUND TE GJUASH NDERKOHE QE LEVIZ

NUK JU BLLOKON PAMJEN 

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DIZENJIM ERGONOMIK INOVATIV NE FORME RED-DOT JU MUNDESON KAPJE TE SIGURTE PER REHATI GJATE LOJES

NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE DUKE MOS JU PENGUAR SHIKIMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus