Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire

Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire
Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire
Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire
Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire
Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire
Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire
Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire
Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire

Leve Per Lojra Baseus Me Butona E Pershtatshme Per Lojra Si Pubg / Cod / Free Fire

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni videon ne fund te pershkrimit**

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LEVA  PER LOJRA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PLASTIKE SUPER E LEHTE + ABS

PERMASA : 4.1 x 3.2 x 3.0 cm

PERSHTATET PER : TELEFONA ME TE VEGJEL SE 6.5INÇ DHE ME TE HOLLE SE 10mm

VECORI : JU MUNDESON TE LUANI ME 4 GISHTA NJEHERESH, GJE QE JU RRIT SHANSET E FITIMIT

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DIZENJIM ERGONOMIK INOVATIV NE FORME HELMETE JU MUNDESON KAPJE TE SIGURTE DHE REHATI GJATE LOJES

NUK VONON KOHEN E KOMANDES POR E BEN ATE ME SHPEJTE DHE ME SAKTE DUKE MOS JU PENGUAR SHIKIMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus