Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3

Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3

Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game X3

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 2,000 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)

MARKA : GEN GAME

MODELI : X3

KAPACITETI I BATERISE : 400mAH

PERSHTATET ME : CDO PAJISJE BLUETOOTH SI CELULAR, TABLET APO PC

VECORI : SUPORTON LIDHJE ME BLUETOOTH ME NJE SERI PRODUKTESH,

DIZAJN ERGONOMIK ME MATERIALE TE CILESISE SE LARTE, PER T'IU DHENE KOMFORT GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

PAMJE MODERNE DHE ELEGANTE E NGJASHME ME LEVEN E KONTROLLIT TE NJE PLAYSTATION,

BATERI E BRENDSHME E RIKARIKUESHME MUNDESON PERDORIM TE PANDERPRERE DERI NE 8 ORE,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE, E PERKRYER PER TU MBAJTUR ME VETE DHE NE UDHETIME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 5%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%