Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3

Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3
Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3

Leve Kontrolli Per Lojra Me Bluetooth Gen Game S3

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,800 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)

MARKA : GEN GAME

MODELI : S3

KAPACITETI I BATERISE : 420mAH

PERSHTATET ME : CDO PAJISJE BLUETOOTH SI CELULAR, TABLET APO PC

VECORI : SUPORTON LIDHJE ME BLUETOOTH ME NJE SERI PRODUKTESH,

DIZAJN ERGONOMIK ME MATERIALE TE CILESISE SE LARTE, PER T'IU DHENE KOMFORT GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

PAMJE MODERNE DHE ELEGANTE E NGJASHME ME LEVEN E KONTROLLIT TE NJE PLAYSTATION,

BATERI E BRENDSHME E RIKARIKUESHME MUNDESON PERDORIM TE PANDERPRERE DERI NE 8 ORE,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE, E PERKRYER PER TU MBAJTUR ME VETE DHE NE UDHETIME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
nga Lek 2,600 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 33%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900