Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus

Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus

Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Me Kapese Metalike Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,400 Oferte Lek 2,800 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS+TPE

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO

NDJESHMERIA : 100±5dB

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 120mAH

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 10 ORE(ME VOLUM 70%) / NE STANDBY 500 ORE

VECORI : DISPONON DRIDHJE AUTOMATIKE KUR MERRNI TELEFONATE QE MOS TE HUMBISNI AS EDHE NJE TE TILLE

GRADA IP54 KUNDER UJIT DHE PLUHURIT

TINGULL I PASTER HI-FI,

BUTONA KONKTROLLI INTUITIV PER TELEFONATEN,MUZIKEN DHE VOLUMIN

DIZENJIM INGJINIERIK PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

MERRNI NE TELEFON NUMRIN E FUNDIT NE MENYRE AUTOMATIKE THJESHTE DUKE BERE SHTYPJE TE DYFISHTE TE BUTONIT NE KUFJE

MOS U SHQETESONI SE PO E HUMBISNI OSE PO JU BIE KUFJA FALE DIZENJIMIT ME KAPESE METALIKE

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE PER TE PERDORIM TE ZGJATUR ME NJE KARIKIM,

TRANSMETIM WIRELESS 5.0, KONSUMIM I VOGEL ENERGJIE

REDUKTUES INTELIGJENT ZHURMASH,

BAZE MBAJTESE MAGNETIKE PER MBAJTJE TE SIGURTE DHE PRAKTIKE

KONFIGURIM ME I BUKUR PER NJE EKSPERIENCE ME TE MIRE NE PERDORIM,

MATERIAL I LEHTE DHE MIQESOR ME LEKUREN E VESHIT,

PUNIM ARTIZANAL I SHKELQYER DHE PAMJE MODERNE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus