Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset

Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset
Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset

Kufje Teke Mini Me Bluetooth Xo Headset

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

FREKUENCA : 2.4 Hz - 2.48 KHz

KONTROLL VOLUMI : PO

NDJESHMERIA : 90 DB

DISTANCA TRANSMISIONIT: 10m

MIKROFON : PO

BATERIA : 40mAH

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / KOHE BISEDE 3 ORE / STANDBY 80 ORE

PORTA KARIKIMIT: MICRO

PERMASAT 1.7 x 2.3 x 2.7 cm

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE , SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE , DIZENJIM ELEGANT , KAPACITET I MIRE I BATERISE ,

ANULLIM ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE, DHE I LEHTE SI PUPEL,

E LEHTE NE PERDORIM, MUND TE DEGJOSH MUZIK, TE LUASH EDHE TE BESH TELEFONATA.


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje