Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus

Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus
Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus

Kufje Teke Me Wireless, Bluetooth 5.0 Dhe Dual Mikrofon Baseus

Cmimi real Lek 6,400 Oferte Lek 5,900 Ulje 8%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 200mAh/0.74Wh 

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / NE TELEFONATE/MUZIKE 20 ORE / NE STANDBY 200 ORE

INPUTI: DC 5V, 120mA 

MATERIALI : ABS + PC

PERMASA : 5.8  x  1.1  x  3 cm

PESHA : 7g

VECORI : TEKNOLOGJIA PER ANULLIMIN E ZHURMES ME CHIP EKSKLUZIV PER KETE FUNKSION,

SIGURON TELEFONATE TE QETE DHE TE IZOLUAR,

ZE TE QARTE E TE PASTER HI-FI,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE DHE TE LEHTE,

VESHORE ME DIZENJIM TE VECANTE E TESTUAR KLINIKISHT MUNDESON MBAJTJEN E KUFJES PER NJE KOHE TE GJATE PA E DEMTUAR VESHIN,

MUND TE LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE

TJETER : E PERSHTATSHME ME SHUMICEN E TELEFONAVE SMART TE MARKAVE TE NDRYSHME SI APPLE, SAMSUNG , HUAWEI, XIAOMI, LENOVO ETJ + TABLETAVE APO PAISJEVE AUDIO TE TJERA

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%