Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax White

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,200 Ulje 12%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

MATERIALI: ABS 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KONTROLL VOLUMI : PO

KAPACITETI BATERISE SE MBAJTESES: 220mAh

MIKROFON : PO

PERMASAT: 10cm x 10cm x 10cm

KOHA : NE KARIKIM 1 ORE , NE BISEDE RRETH 2 ORE , STANDBY RRETH 50 ORE

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE , SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE , DIZENJIM ELEGANT ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE ,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH, KONTROLL I KAMERES,

RAPORTIM ME ZE PER GJENDJEN E BATERISE

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR, SINJAL I STABILIZUAR,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje