Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Remax

COLOR
Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,400 Ulje 39%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-T1

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KONTROLL VOLUMI : PO

NDJESHMERIA : 90±3DB

MIKROFON : PO

BATERIA : 55mAH

KOHA : NE KARIKIM 1.5-2 ORE , NE PERDORIM RRETH 4 ORE , STANDBY RRETH 120 ORE

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

PESHA : 5.6g

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE , SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE ,

DIZENJIM ELEGANT ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE ,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH,

INDIKATOR LED,

VESHORE E BUTE DHE PESHE E LEHTE QE NUK E DEMTON VESHIN EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES DHE MUZIKES ,

SINJAL I STABILIZUAR,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%