Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20

Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20
Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20
Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20
Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20
Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20
Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20
Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20
Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20

Kufje Teke Me Bluetooth Totu Earbub-20

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,700 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : TOTU 

MODELI : EAUB-20

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 50HZ-10KHZ

NDJESHMERIA : 99±3dB

KAPACITETI I BATERISE : 50mAH

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE / NE BISEDE 3.5 ORE / NE STANDBY 100 ORE

MIKROFON : PO, HD

PESHA : < 5g

VECORI : PERMASA E VOGEL, ME E REHATSHME NE PERDORIM,

STANDBY PER NJE KOHE ME TE GJATE,

PAMJE SA E THJESHTE AQ E MAHNITSHME,

CILESIA E ZERIT HD GJATE TELFONATES,

PORTATIVE PER TA MBAJTURME VETE,

DIZENJIM ERGONOMIK PER TA MBAJTUR DHE GJATE VRAPIMIT PER TE SHIJUAR RELAKSIN QE JEP SPORTI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%