Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Per Veshin E Djathte Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-T10

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 55mAH

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / STANDBY 110 ORE

MIKROFON : PO

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20-20000Hz

NDJESHMERIA : 110±3dB

BUTONA KONTROLLI : PO

NGJYRA : GOLD / GRI

PESHA : 7g

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE , SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

DIZENJIM ELEGANT ,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH,

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES DHE MUZIKES , BUTONA PER VOLUMIN

SINJAL I STABILIZUAR,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje