Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUEOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT :  DERI NE 10m

MIKROFON : PO

PESHA : 12g

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 80mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 6 ORE / NE STANDBY 200 ORE

VECORI : DIZENJIM UNIK DHE PRAKTIK ME PALOSJE, PESHE TEPER E LEHTE QE E HARRONI FARE QE KENI VENDOSUR NJE KUFJE,

TEKNOLOGJIA CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE PER TELEFONATA TE QARTA PA INTERFERENCEN E ZERAVE RRETHUES,

ÇIP BLUETOOTH-I I AVANCUAR MUNDESON CILESI MAKSIMALE TE ZERIT DHE TRANSMETIM TE STABILIZUAR TE TIJ,

SIGURON TELEFONATE TE QETE DHE TE IZOLUAR,

ZE TE QARTE E TE PASTER HI-FI,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE DHE TE LEHTE,

VESHORE ME DIZENJIM TE VECANTE E TESTUAR KLINIKISHT MUNDESON MBAJTJEN E KUFJES PER NJE KOHE TE GJATE PA E DEMTUAR VESHIN,

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,800 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje