Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco

Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco
Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco

Kufje Teke Me Bluetooth Rede Business Hoco

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE BLUETOOTH RAZOR-EDGE

MARKA : HOCO

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E TRANSMETIMIT : 2.4Ghz

KAPACITETI I BATERISE : 90mAH

KOHA : 4 - 6 ORE NE TELEFONATE / 80 ORE STANDBY / RRETH 3 ORE KARIKIM

PERSHTATJA : TELEFONAT APPLE DHE NJE PJESE ANDROID

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%