Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series

Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series

Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : PRODA

MODELI : PD-BE300

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 70mAH

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / NE BISEDE RRETH 5 ORE / STANDBY 100 ORE

MIKROFON : PO

FREKUENCA E PERGJIGJES : 50-20000Hz

BUTONA KONTROLLI : PO

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E BARDHE / GRI

VECORI : DIZENJIM I LEHTE, ESTETIK DHE KOMPAKT,

MATERIALI CILESOR ,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE,

VESHORE E BUTE QE NUK E DEMTON VESHIN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

ANULLUESH AKTIV ZHURMASH,

ZE I QARTE HD,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I STABILIZUAR,

ÇIP CSR8 PER REDUKTIMIN E INTERFERENCAVE,

DIZENJIM ERGONOMIK ME KEND 45° PER ME SHUME PERSHTATSHMERI ME VESHIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje