Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Teke Me Bluetooth Me Mbajtese Karikimi Remax

Color
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTH ME MBAJTESE KARIKIMI

MARKA : REMAX

MODELI : RB-T25

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 6mm

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 120mAh

KAPACITETI I BATERISE SE KUFJES : 30mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 0.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 2.5 ORE / NE STANDBY 24 ORE

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES,

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON 6 KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJA NDIZEN AUTOMATIKISHT SAPO HIQET NGA MBAJTESJA DHE PO ASHTU FIKET KUR FUTET NE MBAJTESE ,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%