Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo

Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo

Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo

Kufje Teke Me Bluetooth Black Xo

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUEOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO

PESHA : 18.5g

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 120mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 6 ORE / NE STANDBY 100 ORE

VECORI : ZGAVRA UNIKE E ZERIT SIGURON TINGULL NATYRAL TE PASUR ,

TEKNOLOGJIA CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE PER TELEFONATA TE QARTA PA INTERFERENCEN E ZERAVE RRETHUES,

ÇIP BLUETOOTH-I I AVANCUAR MUNDESON LIDHJEN ME DY PAISJE NJEKOHESISHT DHE GARANTON TRANSMETIM TE STABILIZUAR,

BERE ME MATERIALE TE CILESISE SE LARTE NE NJE PAMJE FANTASTIKE TE LEMUAR ME PROCESIN E LEMIMIT TE PIANOS

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%