Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom

Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom

Super Kufje Sportive Me Bluetooth Moxom

Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 3,500 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

GJATESIA E TELIT : 40cm

KAPACITETI I BATERISE : 80mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1-2 ORE / NE PERDORIM DERI NE 8 ORE / NE STANDBY 250 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

MIKROFON : PO, HD

KUNDER UJIT : PO , IPX7

VECORI : DIZENJIM ERGONOMIK ME MBAJTESE TE LAKUESHME E REHATSHME PER VESHIN,

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

BATERIA ME PERFORMANCE TE LARTE,

TEKNOLOGJIA KUNDER SHIUT DHE DJERSES IPX7 E BEN IDEALE KETE KUFJE PER VRAP, PALESTER, CIKLIZEM APO CDO STERVITJE TJETER,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTONA KONTROLLI NE TRUPIN E KUFJES E BEJNE ME PRAKTIKE DEGJIMIN E MUZIKES APO PERGJIGJEN NDAJ TELEFONATES,

PAMJE MODERNE SPORTIVE QE BEN DIFERENCEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje