Kufje Sportive Moxom

Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom
Kufje Sportive Moxom

Kufje Sportive Moxom

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE

MARKA : MOXOM

MODELI : MH-07

GJATESIA E TELIT : 0.9m

NDJESHMERIA : 93±3dB

REZISTENCA : 16O

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

MIKROFON : PO , ME ANULLUES ZHURMASH

PARIMI I VOKALIT : DINAMIK

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER DJERSITJES E BEN STERVITJEN ME KUFJE ME TE REHATSHME,

CILESIA E ZERIT HIGH-DEFINITON

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje