Kufje Sportive Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm, Mikrofon Dhe Kapese Ergonomike Awei

Kufje Sportive Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm, Mikrofon Dhe Kapese Ergonomike Awei
Kufje Sportive Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm, Mikrofon Dhe Kapese Ergonomike Awei
Kufje Sportive Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm, Mikrofon Dhe Kapese Ergonomike Awei
Kufje Sportive Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm, Mikrofon Dhe Kapese Ergonomike Awei
Kufje Sportive Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm, Mikrofon Dhe Kapese Ergonomike Awei

Kufje Sportive Me Kabell Me Fishe Audio 3.5mm, Mikrofon Dhe Kapese Ergonomike Awei

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE SPORTIVE ME KABELL ME FISHE AUDIO 3.5mm

MARKA : AWEI

MODELI : ES-160

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

DIAMETRI I BOKSIT : 9mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 92±3db

MIKROFON : PO , ME ANULLUES ZHURMASH

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE ZGJEDHUR JETEGJATE DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT,

MIKFROFON I INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA,

BUTONA KONTROLLI NE KABELL PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

TINGULL I QARTE DHE I BUTE ME EFFEKT TE RENDE BASS-I,

VESHORE ERGONOMIKE E BUTE QE PERSHTATET ME VESHIN PA E LODHUR EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE MBAJTJEJE,

KUNDER UJIT DHE KAPJE E QENDRUESHME IDEALE PER AKTIVITETE FIZIKE,

KABELL ME DIZENJIM SI SHIRIT KUNDER NGATERRIMIT DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

ANULLUESH ZHURMASH PER DEGJIM TE PASTER EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

I PERSHTATSHEM PER GJITHE PAISJET ME PORTE AUDIO 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
awei
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%