Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree

Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree
Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree
Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree
Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree
Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree
Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree
Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree
Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree

Kufje Sportive Me Bluetooth Wiwu Handsfree

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,600 Ulje 16%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH

MARKA : WIWU

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 92db ± 3db

KAPACITETI I BATERISE : 55 mAh

KOHA E KARIKIMIT: 1.5 ORE

KOHE: 2.5 ORE MUZIK / 1.5 ORE KOHE BISEDE / STANDBY 120H 

GJATESIA E TELIT : 0.6m

MIKROFON : PO, HD

VECORI : DIAFRAGMA PREJ FIBRASH KARBONI ME KLAS TE LARTE,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

KONSUM I VOGEL ENERGJIE PER PERDORIM ME TE GJATE,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HD ME TEKNOLOGJI CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

MAGNETE TE FORTE PER TE FIKSUAR KUFJET SI VARESE NE RAST MOSPERDORIMI,

DIZENJIMI ERGONOMIK SI GREP OFROM MBERTHIM TE MIRE TE KUFJES GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME,

TEKONOLOGJIA KUNDER UJIT IPX4 JU MUNDESON TE SHIJONI DEGJIMIN PA FRIKEN E DJERSITJES APO SHIUT,

TINGULL I DETAJUAR NE CDO FREKUENCE,

PERSHTATJE E GJERE ME PAISJET ME BLUETOOTH,

FUNKSION PER NDEZJE DHE FIKJE NEPERMJET BASHKIMIT DHE NDARJES SE KOKAVE MAGNETIKE TE KUFJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%