Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Borofone Be5

COLOR
Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,400 Ulje 29%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH

MARKA : BOROFONE

MODELI : BE5

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : CSR4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

DIAMETRI I BOKSIT : 6mm

NDJESHMERIA : 92db ± 3db

KAPACITETI I BATERISE : 2 x 60 mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / NE STANDBY 180 ORE

GJATESIA E TELIT : 0.55m

MIKROFON : PO, HD

PESHA : 19g

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT ,

KONSUM I VOGEL ENERGJIE PER PERDORIM ME TE GJATE,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HD ME TEKNOLOGJI CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

MAGNETE TE FORTE PER TE FIKSUAR KUFJET SI VARESE NE RAST MOSPERDORIMI,

DIZENJIMI ERGONOMIK SI GREP MUNDESON MBERTHIM TE MIRE TE KUFJES GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME,

TEKNOLOGJIA KUNDER UJIT PER TA PERDORUR PA FRIKE GJATE CDO AKTIVITETI DHE NE CDO AMBIENT,

ZGAVRA METALIKE  OFRON TINGULL TE DETAJUAR NE CDO FREKUENCE,

PERSHTATJE E GJERE ME PAISJET ME BLUETOOTH,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje