Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei Ak1

Color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : AK1

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : CSR4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 92db ± 3db

KAPACITETI I BATERISE : 2 x 65 mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 10 ORE / NE STANDBY 240 ORE

GJATESIA E TELIT : 0.6m

MIKROFON : PO, HD

VECORI : BOBINA ZERI PREJ 6mm,

DIAFRAGMA PREJ FIBRASH KARBONI ME KLAS TE LARTE,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

KONSUM I VOGEL ENERGJIE PER PERDORIM ME TE GJATE,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HD ME TEKNOLOGJI CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

MAGNETE TE FORTE PER TE FIKSUAR KUFJET SI VARESE NE RAST MOSPERDORIMI,

DIZENJIMI ERGONOMIK SI GREP OFROM MBERTHIM TE MIRE TE KUFJES GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME,

TEKONOLOGJIA KUNDER UJIT IPX4 JU MUNDESON TE SHIJONI DEGJIMIN PA FRIKEN E DJERSITJES APO SHIUT,

TINGULL I DETAJUAR NE CDO FREKUENCE,

PERSHTATJE E GJERE ME PAISJET ME BLUETOOTH,

FUNKSION PER NDEZJE DHE FIKJE NEPERMJET BASHKIMIT DHE NDARJES SE KOKAVE MAGNETIKE TE KUFJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%