Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei
Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei

Kufje Sportive Me Bluetooth Si Varese Awei

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,300 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH SI VARESE

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 110±3dB

DIAMETRI I BOKSIT TE KUFJES : 11.5mm

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / NE STANDBY 200 ORE

MIKROFON : PO, HD

VECORI : LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE ,

NJOFTIM ME ZE PER TELEFONUESIN,

NJOFTIM ME PER STATUSIN E KUFJES,

TEKNOLOGJIA CVC 6.0 PER REDUKTIMIN E ZHURMES,

BUTONA KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

FUNKSION KONTROLLI ME ZE,

DIZENJIM MAGNETIK PER T'I MBAJTUR BASHKE KUFJET KUR NUK PERDOREN,

TINGULL I QARTE NE VOLUMIN E LARTE DHE TE ULET,

MIKROFON I INTEGRUAR HD PER TELEFONATA TE QARTA

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
awei
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%