Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6

Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6
Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6
Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6
Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6
Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6
Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6
Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6

Kufje Sportive Me Bluetooth Remax Rb-s6

color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE SPORTIVE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-S6

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.1

VOLTAZHI I KARIKIMIT : 5V / 125mA

VOLTAZHI I PUNES : 3.7V

KAPACITETI I BATERISE : 160mAH

PESHA : 24g

FUQIA NE DALJE : 3.5mW / 5mW MAX

DIAMETRI I BOKSIT : 10mm

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE 7 ORE / NE STANDBY 200 ORE

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 105±3dB

PRINCIPI I VOKALIZMIT : DINAMIK

MIKROFON : PO , HD

VECORI : TEKNOLOGJIA E QARTESISE SE ZERIT HIFI,

DIZENJIM ERGONOMIK SI VARESE PER ME SHUME REHATI GJATE PERDORIMIT,

MATERIAL PREJ METALI PER CILESI TE LARTE TINGULLI,

NJOFTIM ME DRIDHJE PER TE MOS HUMBUR ASNJE TELEFONATE,

BUTONA KONTROLLI SHUME PRAKTITK,

TELEFONATA NE CILESINE HD,

LIDHJE NJEHERESH ME DY PAISJE,

NJOFTIM ME ZE PER NIVELIN E BATERISE,

DIZENJIM ME NGJITJE MAGNETIKE E KOMBINUAR ME BUKURI NATYRALE QE NUK BIEN LEHTESISHT EDHE GJATE LEVIZJEVE DHE SHMANG NGATERRIMIN E TELAVE,

PERSMIRESIM I DUKSHEM I MBAJTJES TRADICIONALE TE KUFJEVE ME NJE DIZENJIM ME ERGONOMIK PER ME SHUME REHATI GJATE PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje