Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro

Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro
Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro

Kufje Sportive Me Bluetooth Powerbeats Pro

COLOR
Cmimi real Lek 5,300 Oferte Lek 3,300 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : POWERBEATS PRO, IMITIMI I PARE

MARKA : BEATS BY DRE

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20-20000Hz

NDJESHMERIA : >90dB

MIKROFON : PO

KAPACITETI I BATERISE SE KUFJES : 40mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 400mAh

KOHA : NE KARIKIM ME PAK SE 2 ORE / NE MUZIKE 5 - 6 ORE / STANDBY 200 ORE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE ZGJEDHUR,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE,

DIZENJIMI ME HARK QE KAPEN PAS VESHIT, SIGURON QENDRUESHMERI EDHE GJATE AKTIVITETIT FIZIK,

TINGULL HI-FI 3D STEREO, 

TEKNOLOGJIA IPX4 I BEN KUFJET REZISTENTE NDAJ DJERSES DHE SHIUT,

BUTONA KONTROLLI,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

PERSHTATMERI E GJERE ME PAISJE BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje