Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16

Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16
Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16
Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16
Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16
Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16
Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16
Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16
Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16

Kufje Sportive Me Bluetooth Baseus Encok E16

color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MODELI : ENCOK E16

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20-20000Hz

NDJESHMERIA : 105dB

MIKROFON : PO

GJATESIA E TELIT TE KUFJES : 25cm

BATERIA : 120mAh

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / NE MUZIKE 8~15 ORE / STANDBY 100 ORE

MATERIALI : ABS + TPE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE ZGJEDHUR,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE,

DIZENJIMI SI VARESE SIGURON QENDRUESHMERI EDHE GJATE AKTIVITETIT FIZIK,

TINGULL HI-FI 3D STEREO,

BUTONA KONTROLLI,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

PERSHTATMERI E GJERE ME PAISJE BLUETOOTH

TJETER : DIZENJIMI MAGNETIK I MBAN KUFJET TE NGJITUR KUR NUK PERDOREN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%