Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus

Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus
Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus

Kufje Teke Profesionale Me Bluetooth Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,100 Oferte Lek 2,000 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MODELI : 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 8m

MIKROFON : PO, HD

KOHA : NE KARIKIM RRTH 1.5 ORE / NE PERDORIM DERI NE 4 ORE / NE STANDBY 100 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 20000Hz

PESHA : 5g

VECORI : PERMASE E VOGEL DHE E LEHTE PER TU MBAJTUR PER NJE KOHE TE GJATE PA E NDIER,

BAZE KARIKIMI MAGNETIKE ME DALJE USB E GATSHME PER KARIKIM NE CDO KOHE DHE VEND,

BUTON KONTROLLI SMART PER TELEFONTAT DHE MUZIKE,

MUND T'I PERGJIGJENI TELEFONATES THJESHTE DUKE HEQUR KUFJEN NGA BAZA,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

MUND TE LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

VESHORE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus