Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax
Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

Kufje Headphones Premium Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 6,600 Oferte Lek 4,200 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-520HB

VERSIONI BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

KOHA E PERDORIMIT : RRETH 8 ORE

KOHA E KARIKIMIT TE PLOTE : RRETH 3.5 ORE

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

VECORI : MATERIALI REZISTENT, I LEHTE DHE SHUME I BUKUR,

QARTESIA DHE FUQIA E ZERIT ESHTE E MAHNITSHME,  

TJETER: PRODUKT I RI,

CILESIA PREMIUM,

MUND TE PERDORET DHE ME FISHE AUX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Aux 3.5mm Lenovo
lenovo
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,300 Ulje 21%