Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless

Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless
Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless

Kufje Teke Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Me Prekje Wireless

COLOR
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,700 Ulje 39%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO

NDJESHMERIA : 100±5dB

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 60mAH

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / NE STANDBY 120 ORE

PESHA : 6g

VECORI : DIZENJIM I VOGEL KOMPAKT DHE SHUME PRAKTIK,

KONTROLL INTELIGJENT ME PREKJE PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

TINGULL HI-FI,

DIZENJIM INGJINIERIK PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

BATERI JETGJATE,

REDUKTUES INTELIGJENT ZHURMASH,

KONFIGURIM ME I BUKUR PER NJE EKSPERIENCE ME TE MIRE NE PERDORIM,

MATERIAL I LEHTE DHE MIQESOR ME LEKUREN E VESHIT,

PUNIM ARTIZANAL I SHKELQYER DHE PAMJE MODERNE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%