Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02

Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02
Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02

Kufje Cift Moderne Me Bluetooth Baseus Encok Tws W02

COLOR
Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • 2 produkte te ngelura
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MODELI : ENCOK TWS W02

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO

KUNDER UJIT : PO

NDJESHMERIA : 100±5dB

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

ANULLUESH AKTIV ZHURMASH : PO

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE / NE BISEDE RRETH 5 ORE / NE STANDBY 120 ORE

VECORI : DIZENJIM I VOGEL KOMPAKT DHE SHUME PRAKTIK,

KONTROLL INTELIGJENT ME PREKJE,

IPX4 KUNDER UJIT,

TINGULL HI-FI,

DIZENJIM INGJINIERIK PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE,

MIKROFON HD,

BATERI JETGJATE,

REDUKTUES INTELIGJENT ZHURMASH,

KUFJET KANE PAVARESI NGA NJERI-TJETRA,

KONFIGURIM ME I BUKUR PER NJE EKSPERIENCE ME TE MIRE NE PERDORIM,

MATERIAL I LEHTE DHE MIQESOR ME LEKUREN E VESHIT,

VESHORE TREKENDESHE PER ZERO STRES GJATE MBAJTJES,

PAMJA LUKSOZE TREGON PER VETE CILESINE E PRODUKTIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%