Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco

Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco
Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco

Kufje Me Kabell Dhe Fishe 3.5mm Conch Hoco

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE CONCH 

MARKA : HOCO 

 

GJATESIA : 1.2m

FISHA AUDIO : Ø3.5mm

MIKROFON : PO

NDJEHSMERIA : 105±5 dB

FREKUENCA : 20 - 20000 Hz

MATERIALI : TPE ME CILESI TE LARTE DHE MIQESORE ME MJEDISIN

VECORI : MATERIAL SHUME ELASTIK QE NUK NGATERROHET

PER iPHONE: SHTYP 2 HERE PER TE LUAJTUR KENGEN E FUNDIT , SHTYP 3 HERE PER KENGEN E RRADHES , 1 HERE PAUSE / PERGJIGJU / MBYLL TELEFONATEN

PER ANDROID: SHTYP 1 HERE PAUSE / PERGJIGJU / MBYLL TELEFONATEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%