Kufje Me Kabell Piblue Ep10 Bass Surround Sound Me Fishe Audio 3.5mm

Kufje Me Kabell Piblue Ep10 Bass Surround Sound Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Piblue Ep10 Bass Surround Sound Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Piblue Ep10 Bass Surround Sound Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Piblue Ep10 Bass Surround Sound Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Piblue Ep10 Bass Surround Sound Me Fishe Audio 3.5mm

Kufje Me Kabell Piblue Ep10 Bass Surround Sound Me Fishe Audio 3.5mm

COLOR
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 900 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL

MARKA : PiBLUE

MODELI : EP10

GJATESIA : 1.2m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

 VECORI : TINGULL HI-FI,

 ZE ME CILESI TE LARTE,

ANULLUES ZHURMASH PASIV,

KABELL I DURUESHEM DHE FLEKSIBEL I BERE ME TPE 

KONTROLL PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN

TJETER : DIZENJIM UNIK I ZGAVRES SE KUFJES RUAN DHE SIGURON CILESINE E ZERIT,

SUPER BASS,

DIZENJIM I LEHTE PER TE SHMANGUR DEMTIMET E VESHIT NGA PERDORIMI I GJATE,

FISHE E PAOKSIDUESHME QE GARANTON SINJAL ORIGJINAL TE ZERIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje