Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus

Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus

Kufje Me Kabell Me Porte Audio Type-c Dhe Mikrofon Me Anullues Zhurmash Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME PORTE AUDIO TYPE-C

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA E KABELLIT : 1m

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 108±3dB

MIKROFON : PO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

ZGAVRA E ZERIT PREJ METALI JEP TINGULL TE QARTE NE FREKUENCA TE ULETA DHE TE LARTA,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

PERSHTATET GJERESISHT PER PAISJET ME PORTE AUDIO TYPE-C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%