Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus

Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus
Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus

Kufje Me Kabell Me Porte Audio 3.5mm Dhe Mikrofon Baseus

Color
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 900 Ulje 64%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME PORTE AUDIO 3.5mm

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA E KABELLIT : 1.25m

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 106dB

MIKROFON : PO

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

ZGAVRA E ZERIT PREJ METALI JEP TINGULL TE QARTE NE FREKUENCA TE ULETA DHE TE LARTA,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA,

DIZENJIM I THJESHTE DHE I REHATSHEM,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

PERSHTATET GJERESISHT PER PAISJET ME PORTE AUDIO 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%